Foto: Bibliotheek AltenaOntdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Ontdek de Smaak van Cultuur

WOUDRICHEM - Op vrijdag 13 oktober ontdekt u de Smaak van Cultuur in de Bibliotheek in Woudrichem. Om 12 uur bent u welkom voor een lunch bestaande uit gerechten uit verschillende culturen. Iedereen is van harte welkom om nieuwe smaken te ontdekken en nieuwe mensen te ontmoeten.

Wanneer u mee komt lunchen, neemt u iets te eten of drinken mee. Uit uw eigen cultuur en misschien wel uit uw eigen keuken. Maar ook als u geen keukenprins(es) bent, bent ue van harte welkom. Neem een kleine portie mee, zodat men geen eten weg hoeven te gooien.

De middag draait om het leren kennen van nieuwe eetgewoontes, smaken en het contact leggen met nieuwe mensen. Het belooft een gezellige middag te worden, bent u erbij? Meld u aan via de website www.bibliotheekaltena.nl en laat dan weten wat voor hapje/drankje u meeneemt. Vergeet niet uw bord, beker en bestek mee te nemen!

Geplaatst op: 30 september 2023

Meer nieuws? Nieuwsoverzicht chevron_right

Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Zeer grote brand aan de Polstraat in Wijk en Aalburg

Gepubliceerd op: 08 april 2025
Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Nieuwe speeltuin in Sleeuwijk: samen met de buurt

Gepubliceerd op: 04 april 2025
Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Vijf boeren in Altena doen aan Carbon farming

Gepubliceerd op: 03 april 2025
Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

College erkent dat wachttijden voor jeugdhulp soms veel te lang zijn

Gepubliceerd op: 03 april 2025
Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Meerdere autoinbraken in Werkendam

Gepubliceerd op: 03 april 2025
Ontdek de Smaak van Cultuur Verlopen

Weekendafsluiting A27 richting Utrecht

Gepubliceerd op: 02 april 2025