Foto: Bibliotheek AltenaMenopauze? Menopower! Verlopen

Menopauze? Menopower!

WIJK EN AALBURG - Miljoenen vrouwen bevinden zich op dit moment in de overgangsleeftijd. Kom daar alles over te weten op 12 maart in Wijk en Aalburg.

U behoort tot een van de eerste generaties vrouwelijke professionals die goed is vertegenwoordigd op de Nederland arbeidsmarkt. Helaas komt er ook veel ziekteverzuim voor door overgangsklachten. Misschien denkt u dat u een burn-out of depressie heeft, maar het kan zomaar dat die schommelende hormonen een boosdoener zijn. U kunt gelukkig zelf heel veel doen om klachten te verhelpen óf te voorkomen.

Celine Vervoorn van Care for Women geeft op 12 maart tijdens een workshop tips en informatie over de overgang en wat u preventief kunt doen. Iedereen is van harte welkom. Reserveren kan via bibliotheekaltena.nl. De kosten bedragen € 2,50 voor leden en € 3,50 voor niet leden van de bibliotheek.

Geplaatst op: 04 februari 2024

Meer nieuws? Nieuwsoverzicht chevron_right

Menopauze? Menopower! Verlopen

Weekendafsluiting A27 richting Utrecht

Gepubliceerd op: 02 april 2025
Menopauze? Menopower! Verlopen

Vier de vrijheid op het Vrijheidsfestival in Woudrichem

Gepubliceerd op: 29 maart 2025
Menopauze? Menopower! Verlopen

SGP Altena zet zich in voor herstel en onderhoud Joodse begraafplaats Werkendam

Gepubliceerd op: 29 maart 2025
Menopauze? Menopower! Verlopen

Voorlopig geen elektrische veerboot Kop van ‘ t Land

Gepubliceerd op: 27 maart 2025
Menopauze? Menopower! Verlopen

Bouw van Hospice Altena kan van start gaan

Gepubliceerd op: 27 maart 2025
Menopauze? Menopower! Verlopen

Werkbezoek Tweede Kamerlid Chris Stoffer aan haven Werkendam

Gepubliceerd op: 25 maart 2025