Foto: pixabay.comDauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Dauwlopen op Hemelvaartsdag

GIESSEN - Traditiegetrouw nodigt Altena Road Runners iedereen van harte uit voor het dauwlopen; of dauwrennen op 10 mei, Hemelvaartsdag.

Een recreatieve loop over verschillende afstanden, welke in overleg te bepalen zijn, rondom het land van ridder Dirk Loef van Horne en Jacoba van Beieren. Er wordt een aantrekkelijke training aangeboden met als afsluiting een uitgebreid Bourgondisch ontbijt. De kosten verbonden aan deze happening bedragen € 5,- per persoon.

De start is om 6.30 uur bij sporthal de Jager in Giessen. Verzamelen tussen 6.00 en 6.15 uur. Men verwacht rond 7.45 uur aan het ontbijt te beginnen. Deelname is voor alle lopers maar alleen na inschrijving via de intekenlijst op het prikbord in de Inloper. Maximaal kunnen er 60 personen aan deelnemen, dus meld je vroeg aan, want vol is vol. Alle verdere informatie via de website www.altenaroadrunners.nl.

Geplaatst op: 06 mei 2018

Meer nieuws? Nieuwsoverzicht chevron_right

Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Gezellige bingoavond in Dorpshuis Drongelen

Gepubliceerd op: 09 maart 2025
Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Kijkt terug op succesvol indoor toernooi

Gepubliceerd op: 09 maart 2025
Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Veroordeling voor geweld tegen politie na wildplassen

Gepubliceerd op: 08 maart 2025
Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Schoolbibliotheek Willen van Oranje College feestelijk geopend

Gepubliceerd op: 08 maart 2025
Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

Bewonersavond in verband met aanpassingen Kurenpolderweg

Gepubliceerd op: 06 maart 2025
Dauwlopen op Hemelvaartsdag Verlopen

CDA uit zorgen over stijgende kosten voor dorpshuizen

Gepubliceerd op: 04 maart 2025